Ariston Hotpoint Çamaşır Makinesi Resetleme

Ariston Çamaşır Makinesi Resetleme Şimdi, belirli çamaşır makinesi modellerinde yıkama programlarını sıfırlamanın özel durumlarını ele alacağız. Yukarıdaki yöntem kesinlikle iyidir, ancak tüm makineler için uygun değildir. Sonuçta, kontrol panelindeki bazılarının Başlat / Durdur düğmesi yoktur ve bazıları için üretici programı durdurmak ve sıfırlamak için kendi yolunu sağlamıştır. Örneğin, çamaşır makinelerinde bir programı sıfırlamak için bir yöntem düşünün.

Ariston Hotpoint Çamaşır Makinesi Resetleme


Ariston Çamaşır Makinesi Nasıl Sıfırlanır ?

Ve size en yaygın yıkama hatalarının ve arızaları şifresini nasıl çözeceğinizi ve onu onarmak için sonraki adımları göstereceğiz. bu düğmenin işlevselliği sınırlıdır ve farklı görünür – ortada bir dikey çubuk olan bir eşkenar dörtgen. Yıkama programını başlatmak için kullanıcı kontrol anahtarını çevirmeli, istenen modu seçmeli ve bu düğmeye basmalıdır. Indesit makinesinde program nasıl sıfırlanır?

Ariston Çamaşır Makinesi Resetleme Birçok SM modelinde, “Başlat” tuşu “Duraklat” işlevi tarafından da gerçekleştirilecektir.Çalışmayı durdurmak için düğmeye bir kez basın. Bir süre sonra kapı kilidi açılmalıdır. Ayrıca, “Başlat” veya “Duraklattuşuna basarak CM programını tamamen sıfırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için düğmeyi 5 saniye basılı tutun.
Bazı Ariston ekranında, Başlat / Durdur düğmesi yoktur. Böyle bir SM’de programı sıfırlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmelisiniz:

Açma / kapatma düğmesi boş konuma getirilir.
Açma / kapama düğmesine basın ve basılı tutun.
Makine kapandığında, yarım dakika bekleyin ve ardından açın ve istediğiniz programı ayarlayın.

Ariston çamaşır makineleri, güvenilirlikleri, şık tasarımları ve modern işlevleri nedeniyle hakedilmiştir. Ancak asistanınız aniden çalışmayı reddettiyse, cihazın ekranında yanan sembollere veya paneldeki yanıp sönen göstergelere dikkat edin.

Hotpoint Ariston Reset
Hotpoint Ariston çamaşır makinesi ZAMAN ayarı
Ariston çamaşır makinesi arıza kodları
Ariston çamaşır makinesi door hatası
Hotpoint Ariston çamaşır makinesi kilit işareti
Hotpoint Aqualtis Reset

Sonraki Servis Önceki Servis
Yorum Yok
Yorum Yap
comment url