GRUNDİG TELEVİZYON SERVİSİ

Grundig Televizyon Servisi 0850 210 0888

Grundig TV Servisi

Grundig markası bir çok teknolojik ürünlerdeki gelişmelerdeki başarısını, Televizyon alanında da sürdürmektedir. En çok tercih edilen Televizyon markalarının arasında yerini alan Grundig TV ler her geçen günde ürettikleri Televizyonları, fonksiyonel ve tasarım olarakta daha donanımlı hale getirmektedirler.

Grundig Televizyon Servisi


Grundig TV ler, Kullanıcılarına, 24 Ay Garanti süresi sunmaktadır. Fakat Kullanıcı hatası ile Garanti kapsamı dışında kalan TV’ler ile Garanti süresi geçmiş TV’lerin, hem yüksek maliyetli servis ücretleri çıkmakta hem de Garanti Servisi yasal süresi uzun olmaktadır. Grundig Televizyonlarda, İzmir Grundig TV Servisi olarak, Televizyon servis ve tamirinde en iyi hizmeti en uygun fiyata hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Grundig Tv Servisi olarak, gelişen teknolik ürünleri yakından takip ederek, servis ve tamir hizmetinde müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız. Ayrıca Grundig TV’lerin yedek parça satışı ve değişimi içinde bizlere başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine yedek parça satış ve gönderimimiz vardır.

İzmir Grundig Televizyon Servisi Olarak Ücretsiz arıza tespiti yaparak, müşteriye fiyat bigisi vermeden ürünün servis ve tamir işlemlerine başlamıyoruz.

İzmirli TV Ustalarından Grundig Marka Televizyonlarınız Dürüst, güvenilir ve hızlı bir şekilde Servis, Tamir ve Bakımı yapılmaktadır.

Kurumsal Firmaların, Otellerin, Şirketlerin, Hastanelerin ve birden fazla Tv bulundurmak zorunda olan kurum ve kuruluşların Televizyon Servis, Bakım ve kurulum işlemleri tarafımızdan yerinde ve en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Grundig LED TV, QLED TV, OLED TV ve LCD TV çeşitleri olmak üzere Tüm Grundig Televizyon ÇeşitlerininTamiri, üstün hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

İzmir Grundig Led Tv Servisi, İzmir Grundig Smart Tv Servisi, İzmir Grundig Lcd Tv Servisi, İzmir Grundig QLED Tv Servisi, İzmir Grundig OLED Tv Servisi

İzmir Grundig TV Servisi, İzmir Grundig Televizyon Servisi, İzmir Grundig Tv Tamiri, İzmir Grundig Televizyon Tamiri, İzmir Grundig TV Ustası, İzmir Grundig TV Tamircisi, İzmir Grundig Televizyon Tamircisi, Grundig İzmir Teknik Servisi, Grundig İzmir TV Servisi

Sonraki Servis Önceki Servis
Yorum Yok
Yorum Yap
comment url