Güzelbahçe Grundig servisi

Güzelbahçe Grundig Servisi

Güzelbahçe Grundig Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 562 5129

Adresi: Güzelbahçe / Merkez

Güzelbahçe Grundig Servisi Telefonu

Güzelbahçe Grundig Servisi Telefonu 0850 562 5129 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Güzelbahçe Grundig Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir. Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığında herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 12 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

İzmir Güzelbahçe merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İzmir Güzelbahçe Grundig Servisi olarak Güzelbahçe için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Beyaz eşya  denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair pek çok farklı tipte arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor. Silindir rulosu, Güzelbahçe kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili uzman ekiplerce kontrol edilmelidir. Güzelbahçe Grundig Servisi teknisyenlerimiz bu aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.


Banyolarda sık kullandığımız bir diğer cihaz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi çamaşır makine kapağı açılmama sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise teknik bir durum söz konusu olabilir, Güzelbahçe Grundig Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.  Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize gerekli bakım Güzelbahçe Grundig Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır. Fırınlarda ise yeterli ısıyı alamama, yemeğin geç pişmesi gibi şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Fırınınız yeterli derecede ısı sağlamıyor ise program ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Eğer ortada gaz ve elektrik ile ilgili bir sorun yok ise program yanlış seçilmiş olabilir. Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da Güzelbahçe Grundig Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

İzmir Güzelbahçe Grundig Klima Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Kombi Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Beyaz Eşya Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Televizyon Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Buzdolabı Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Kurutma Makinesi Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Isı Pompası Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Buz Makinesi Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Su Sebili Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Endüstriyel Mutfak Tamir Servisi, Güzelbahçe Grundig Kombi Petek Temizleme Servisi, Güzelbahçe Grundig Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

Güzelbahçe Grundig Servisi