Narlıdere Altus servisi

Narlıdere Altus Servisi

Narlıdere Altus Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 775 1818

Adresi: Narlıdere / Merkez

Narlıdere Altus Servisi Telefonu

Narlıdere Altus Servisi Telefonu 0850 775 1818 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Narlıdere Altus Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir. Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığında herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 12 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

İzmir Narlıdere merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İzmir Narlıdere Altus Servisi olarak Narlıdere için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Beyaz eşya  denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair pek çok farklı tipte arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor. Silindir rulosu, Narlıdere kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili uzman ekiplerce kontrol edilmelidir. Narlıdere Altus Servisi teknisyenlerimiz bu aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.


Banyolarda sık kullandığımız bir diğer cihaz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi çamaşır makine kapağı açılmama sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise teknik bir durum söz konusu olabilir, Narlıdere Altus Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.  Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize gerekli bakım Narlıdere Altus Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır. Fırınlarda ise yeterli ısıyı alamama, yemeğin geç pişmesi gibi şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Fırınınız yeterli derecede ısı sağlamıyor ise program ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Eğer ortada gaz ve elektrik ile ilgili bir sorun yok ise program yanlış seçilmiş olabilir. Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da Narlıdere Altus Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

İzmir Narlıdere Altus Klima Tamir Servisi, Narlıdere Altus Kombi Tamir Servisi, Narlıdere Altus Beyaz Eşya Tamir Servisi, Narlıdere Altus Televizyon Tamir Servisi, Narlıdere Altus Buzdolabı Tamir Servisi, Narlıdere Altus Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Narlıdere Altus Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Narlıdere Altus Kurutma Makinesi Tamir Servisi, Narlıdere Altus Isı Pompası Tamir Servisi, Narlıdere Altus Buz Makinesi Tamir Servisi, Narlıdere Altus Su Sebili Tamir Servisi, Narlıdere Altus Endüstriyel Mutfak Tamir Servisi, Narlıdere Altus Kombi Petek Temizleme Servisi, Narlıdere Altus Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski
Foça Samsung Servisi | İzmir Arçelik Servisi | Çiğli Bosch Servisi | Kemalpaşa Beko Servisi | Aliağa Vestel Servisi | Bayraklı Ariston Servisi | Konak Vaillant Servisi | Menemen Viessmann Servisi | Karşıyaka Demirdöküm Servisi | Bornova Ferroli Servisi | Buca Lg Servisi | Karabağlar Eca Servisi | Gaziemir İmmergas Servisi |

NARLIDERE ALTUS SERVİSİ 0850 775 1818