NORDMENDE TELEVİZYON SERVİSİ 444 96 66

 Nordmende TV Servisi

Nordmende markası bir çok teknolojik ürünlerdeki gelişmelerdeki başarısını, Televizyon alanında da sürdürmektedir. En çok tercih edilen Televizyon markalarının arasında yerini alan Nordmende TV ler her geçen günde ürettikleri Televizyonları, fonksiyonel ve tasarım olarakta daha donanımlı hale getirmektedirler.

Nordmende Televizyon Servisi


Nordmende TV ler, Kullanıcılarına, 24 Ay Garanti süresi sunmaktadır. Fakat Kullanıcı hatası ile Garanti kapsamı dışında kalan TV’ler ile Garanti süresi geçmiş TV’lerin, hem yüksek maliyetli servis ücretleri çıkmakta hem de Garanti Servisi yasal süresi uzun olmaktadır. Nordmende Televizyonlarda, İzmir Nordmende TV Servisi olarak, Televizyon servis ve tamirinde en iyi hizmeti en uygun fiyata hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Nordmende Tv Servisi olarak, gelişen teknolik ürünleri yakından takip ederek, servis ve tamir hizmetinde müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız. Ayrıca Nordmende TV’lerin yedek parça satışı ve değişimi içinde bizlere başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine yedek parça satış ve gönderimimiz vardır.

İzmir Nordmende Televizyon Servisi Olarak Ücretsiz arıza tespiti yaparak, müşteriye fiyat bigisi vermeden ürünün servis ve tamir işlemlerine başlamıyoruz.

İzmirli TV Ustalarından Nordmende Marka Televizyonlarınız Dürüst, güvenilir ve hızlı bir şekilde Servis, Tamir ve Bakımı yapılmaktadır.

Kurumsal Firmaların, Otellerin, Şirketlerin, Hastanelerin ve birden fazla Tv bulundurmak zorunda olan kurum ve kuruluşların Televizyon Servis, Bakım ve kurulum işlemleri tarafımızdan yerinde ve en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Nordmende LED TV, QLED TV, OLED TV ve LCD TV çeşitleri olmak üzere Tüm Nordmende Televizyon ÇeşitlerininTamiri, üstün hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

İzmir Nordmende Led Tv Servisi, İzmir Nordmende Smart Tv Servisi, İzmir Nordmende Lcd Tv Servisi, İzmir Nordmende QLED Tv Servisi, İzmir Nordmende OLED Tv Servisi

İzmir Nordmende TV Servisi, İzmir Nordmende Televizyon Servisi, İzmir Nordmende Tv Tamiri, İzmir Nordmende Televizyon Tamiri, İzmir Nordmende TV Ustası, İzmir Nordmende TV Tamircisi, İzmir Nordmende Televizyon Tamircisi, Nordmende İzmir Teknik Servisi, Nordmende İzmir TV Servisi

manisa nordmende servisi
Sonraki Servis Önceki Servis
6 Yorum
 • محمد
  محمد 7 Temmuz 2021 21:18

  Üç günden beri kurulum için numara arıyorum bulamıyorum neden böyle olmalı anlamıyorum

 • Unknown
  Unknown 13 Kasım 2021 18:24

  Berbat kurulum için 3günden fazla oldu aramamız rağmen gelip giden yok..

 • Adsız
  Adsız 11 Mart 2023 21:03

  Yetkili servise ulaşamıyorum

  • Teknik Servis
   Teknik Servis 11 Mart 2023 21:53

   0850 886 80 80 nolu müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Adsız
  Adsız 7 Temmuz 2023 02:04

  Kumanda da smart TV ye bastım ve ekran karardı öyle kaldı kapatıp açsam nafile ekran karanlık tekrardan smart TV ye basınca çok az bir görüntü geliyor evde ışıkları kapatınca bile zor görüyorum TV programina girince ekran tamamen gidiyor nasıl duzelte bilirim

 • Adsız
  Adsız 4 Ağustos 2023 20:50

  Samsun için teknik servis numarası ogrenebilirmiyim 42 inç tv

Yorum Yap
comment url