Siemens Bulaşık Makinesi E19 Hata Kodu

Siemens bulaşık makinesi hata kodu e19 Çoğu durumda, E19 bulaşık makinesi kodu, ısı eşanjörü devridaim valfinin arızası hakkında sinyal verir. Bu bölüm için başka bir ad boşaltma vanasıdır. Bu hatanın ortaya çıkmasıyla karşı karşıya kaldıktan sonra, bileşenleri bu ayrıntı ile kontrol etmeye başlayın. Her şeyden önce, çıkarın ve parçadaki bir döngüyü değiştirin.

Siemens bulaşık makinesi hata kodu e19Isı eşanjörü, Siemens bulaşık makinelerinde kullanılan bir teknolojidir. Bulaşıkları yıkamak için odanın sol duvarının arkasında bulunur. Yıkama işlemi sırasında soğuk su akımları alır. Isı sıcak suyla değiştiğinde, soğuk su da ısınır. Ardından, optimum sıcaklıktaki suya ısıtılan tabaklar, aşamalar arasında bulaşıklara girer.

Bu teknoloji sayesinde, termal şok hariç tutulmakta ve enerji tüketimi azaltılmaktadır.

Siemens bulaşık makinesinde ısı eşanjörünün tahliye vanasını değiştirin

Muayene sırasında bir tahliye vanasının değiştirilmesi gerektiğine karar verirseniz ne olur? Bu nedenle, eylem listesindeki ilk adım, suyu herhangi bir şekilde boşaltmak veya çıkarmaktır. Isı eşanjörünün basit bir şekilde sökülmesi için, tahliye vanasını sökmek gerekli değildir.

İşlem iki aşamadan oluşmaktadır:

  • valfi saat yönünde çevirin;
  • Sınıra ulaştığında, parçayı dışarı doğru çekerek ısı eşanjöründen çıkarın.

Siemens bulaşık makineleri yerleşik veya bağımsız olabilir. Her ikisi de bulaşıklarınızı yüksek hızlarda verimli bir şekilde yıkar ve sessizce çalışır. Zeolit ​​kurutma teknolojisi bulaşıklardan gelen nemin emilmesini ve termal enerjiye dönüştürülmesini sağlar. VarioSpeed ​​Plus ile yıkama süreleri% 66 oranında azaltılabilir.

Tüm bu ileri teknoloji ile bile işler bazen yanlış gidebilir. Siemens bulaşık makinesi sorunları ve sorun giderme kılavuzuna buradan bakın…

Sonraki Servis Önceki Servis
Yorum Yok
Yorum Yap
comment url