Vestel Bulaşık Makinesi Resetleme

Vestel Bulaşık Makinesi Resetleme

1. Güç Açık / Kapalı tuşuna basın. 2. Program Seçimi düğmesi ile bulaşıkları uygun programı seçin. 3. Tercih ederseniz veya tercih etmek isterseniz, ek fonksiyon seçebilirsiniz. 4. Kapıyı kapatın. Program otomatik olarak başlar. Makinenin açılması Program takibi Bir programın değiştirilmesi Bir yıkama programı devam ederken program değiştirmek isterseniz.
Vestel Bulaşık Makinesi ResetlemeVestel Bulaşık Makinesi Resetleme


Not: Programı seçtikten sonra makineye başlamamaya karar verirseniz, açma / kapama düğmesine basmanız yeterlidir. Açma / kapama düğmesine tekrar bastığınızda makineniz yeni program seçimine hazır hale gelir. Program seçim düğmesine basarak yeni programı seçebilirsiniz.

Not: Yıkama programının tamamlanmadan önce makinenin kapısı açıldığında, önce su dökülmesini önlemek için kapağı biraz açınız. 25 Program seçim tuşu ile bir program seçtiğinizde, seçilen programın ışığı yanar ve program göstergesinin sonu söner. Açma / kapama tuşuna basıldıktan sonra, program göstergesinin sonu açılır.

Vestel Bulaşık Makinesi Resetleme Seçilen yıkama programı tamamlandığında, kontrol panelindeki program göstergesinin sonu açılır. Makineniz, program tamamlandığında “5 kez” için ir sesli uyarı verir. Program bitmeden kapıyı açmayın. Kapıyı açınız ve program seçim düğmesine basarak yeni bir program seçiniz. Kapıyı kapattıktan sonra, başlatılan yeni program eski programın seyrini sürdürecektir.

Vestel Bulaşık Makinesi Sıfırlama


Bir programın sıfırlanması ile değiştirilmesi Bir yıkama programı devam ederken bir programı iptal etmek isterseniz Makinenin kapatılması Not: Yıkama programı sona erdiğinde programın sonunu gösteren sesli uyarıdan sonra (gösterge lambası yanar) kurutma işlemini hızlandırmak için makinenizin kapısını açık bırakabilirsiniz. Not: Makine kapısı yıkama sırasında açılırsa veya güç kesilirse, makine kapının kapatılması veya gücün geri gelmesi durumunda programa devam eder.
Sonraki Servis Önceki Servis
Yorum Yok
Yorum Yap
comment url