Buruncuk Klima Servisi


Buruncuk Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın Buruncuk Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Buruncuk Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. Buruncuk Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  Buruncuk Merkez ve Semtleri

Buruncuk Klima Servisi

Buruncuk Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: Buruncuk / Merkez

Buruncuk Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

Buruncuk Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, Buruncuk Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Buruncuk Klima Bakımı, Klima Kumandası, Buruncuk Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

Buruncuk Klima Servis Telefonu

Buruncuk Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Buruncuk Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Buruncuk Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Buruncuk Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

Buruncuk Klima Tamir Servisi

Buruncuk Klima Fiyatları

Buruncuk İkinci El Klima Alanlar

Buruncuk Klima Servisi İş İlanları

Buruncuk Taşeron Klima Verenler

Buruncuk Klima Montajı

Buruncuk Klima Bakımı

Buruncuk Klima Temizleme

Buruncuk Klima Gaz Dolumu

Buruncuk Klima Sökme Takma

Buruncuk Klima Taşıma

Buruncuk Klimacı

Buruncuk Klima Tamircisi

Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

Buruncuk Klima Servisi