ÇİĞLİ TEKA SERVİSİ 0541 428 7828

Çiğli Teka servisi

Çiğli Teka Servisi 0541 428 7828

Çiğli Teka Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0541 428 7828

Adresi: Çiğli / Merkez

Çiğli Teka Servisi Telefonu

Çiğli Teka Servisi Telefonu 0541 428 7828 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Çiğli Teka Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir. Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığında herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 12 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

İzmir Çiğli merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İzmir Çiğli Teka Servisi olarak Çiğli için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Beyaz eşya  denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair pek çok farklı tipte arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor. Silindir rulosu, Çiğli kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili uzman ekiplerce kontrol edilmelidir. Çiğli Teka Servisi teknisyenlerimiz bu aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.


Banyolarda sık kullandığımız bir diğer cihaz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi çamaşır makine kapağı açılmama sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise teknik bir durum söz konusu olabilir, Çiğli Teka Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.  Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize gerekli bakım Çiğli Teka Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır. Fırınlarda ise yeterli ısıyı alamama, yemeğin geç pişmesi gibi şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Fırınınız yeterli derecede ısı sağlamıyor ise program ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Eğer ortada gaz ve elektrik ile ilgili bir sorun yok ise program yanlış seçilmiş olabilir. Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da Çiğli Teka Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

İzmir Çiğli Teka Klima Tamir Servisi, Çiğli Teka Kombi Tamir Servisi, Çiğli Teka Beyaz Eşya Tamir Servisi, Çiğli Teka Televizyon Tamir Servisi, Çiğli Teka Buzdolabı Tamir Servisi, Çiğli Teka Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Çiğli Teka Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Çiğli Teka Kurutma Makinesi Tamir Servisi, Çiğli Teka Isı Pompası Tamir Servisi, Çiğli Teka Buz Makinesi Tamir Servisi, Çiğli Teka Su Sebili Tamir Servisi, Çiğli Teka Endüstriyel Mutfak Tamir Servisi, Çiğli Teka Kombi Petek Temizleme Servisi, Çiğli Teka Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Sonraki Servis Önceki Servis
Yorum Yok
Yorum Yap
comment url