Karşıyaka Sunny servisi

Karşıyaka Sunny Servisi

Karşıyaka Sunny Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 775 1818

Adresi: Karşıyaka / Merkez

Karşıyaka Sunny Servisi Telefonu

Karşıyaka Sunny Servisi Telefonu 0850 775 1818 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Karşıyaka Sunny Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir. Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığında herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 12 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

İzmir Karşıyaka merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İzmir Karşıyaka Sunny Servisi olarak Karşıyaka için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Beyaz eşya  denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair pek çok farklı tipte arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor. Silindir rulosu, Karşıyaka kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili uzman ekiplerce kontrol edilmelidir. Karşıyaka Sunny Servisi teknisyenlerimiz bu aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.


Banyolarda sık kullandığımız bir diğer cihaz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi çamaşır makine kapağı açılmama sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise teknik bir durum söz konusu olabilir, Karşıyaka Sunny Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.  Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize gerekli bakım Karşıyaka Sunny Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır. Fırınlarda ise yeterli ısıyı alamama, yemeğin geç pişmesi gibi şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Fırınınız yeterli derecede ısı sağlamıyor ise program ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Eğer ortada gaz ve elektrik ile ilgili bir sorun yok ise program yanlış seçilmiş olabilir. Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da Karşıyaka Sunny Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Sunny Klima Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Kombi Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Beyaz Eşya Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Televizyon Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Buzdolabı Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Kurutma Makinesi Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Isı Pompası Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Buz Makinesi Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Su Sebili Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Endüstriyel Mutfak Tamir Servisi, Karşıyaka Sunny Kombi Petek Temizleme Servisi, Karşıyaka Sunny Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

Karşıyaka Sunny Servisi 0850 775 1818