Karabağlar Samsung servisi

Karabağlar Samsung Servisi

Karabağlar Samsung Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 775 1818

Adresi: Karabağlar / Merkez

Karabağlar Samsung Servisi Telefonu

Karabağlar Samsung Servisi Telefonu 0850 775 1818 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Karabağlar Samsung Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir. Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığında herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 12 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

İzmir Karabağlar merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İzmir Karabağlar Samsung Servisi olarak Karabağlar için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Beyaz eşya  denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair pek çok farklı tipte arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor. Silindir rulosu, Karabağlar kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili uzman ekiplerce kontrol edilmelidir. Karabağlar Samsung Servisi teknisyenlerimiz bu aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.


Banyolarda sık kullandığımız bir diğer cihaz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi çamaşır makine kapağı açılmama sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise teknik bir durum söz konusu olabilir, Karabağlar Samsung Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.  Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize gerekli bakım Karabağlar Samsung Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır. Fırınlarda ise yeterli ısıyı alamama, yemeğin geç pişmesi gibi şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Fırınınız yeterli derecede ısı sağlamıyor ise program ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Eğer ortada gaz ve elektrik ile ilgili bir sorun yok ise program yanlış seçilmiş olabilir. Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da Karabağlar Samsung Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

İzmir Karabağlar Samsung Klima Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Kombi Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Beyaz Eşya Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Televizyon Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Buzdolabı Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Kurutma Makinesi Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Isı Pompası Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Buz Makinesi Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Su Sebili Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Endüstriyel Mutfak Tamir Servisi, Karabağlar Samsung Kombi Petek Temizleme Servisi, Karabağlar Samsung Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

KARABAĞLAR SAMSUNG SERVİSİ 0850 775 1818