Kullanım Şartları

www.servisw.com adresindeki kişisel blog sitesine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik 

www.servisw.com'da yer alan özgün içerikler blog sahibi tarafından, www.servisw.com için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan özgün içeriklerin, izin alınmadan başka web sitelerinde yayınlanması, kopyalanması ve farklı amaçlarla kullanılması yasaktır. Bilgi paylaşımı açısından bir içerikten en fazla 10 satırı alıntılanarak, içeriğin bulunduğu sayfanın direkt linki veya ana sayfanın linki ( www.servisw.com) alıntılanan yazının altına yerleştirilmeli ve "alıntı" olduğu belirtilmelidir.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

www.servisw.com'da yayınlanan içeriklerde, telif hakkı ihlali olduğunu düşünen taraflar veya hak sahipleri, iletişim formundan bu durumu bize bildirebilirler, ilgili içerik derhal yayından kaldırılacaktır. www.servisw.com, yayınlanan içeriklerin ve yorumların doğruluğunu garanti etmez.

Yayınlanan içerikler konuyla ilgili fikir vermek ve mesleki eğitime katkı amaçlı olup, bilgilerin uygulanması sonucu oluşabilecek her türlü olumsuz sonuçlardan www.servisw.com sorumlu değildir.  

Yorumlar 

www.servisw.com'da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

www.servisw.com'a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.Kullanıcılar, gönderdikleri yorumların tüm yayın haklarını www.servisw.com'a devretmiş olurlar.

 - Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve www.servisw.com'un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir. İletişim www.servisw.com'a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. www.servisw.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.