Bayraklı Maktek servisi

Bayraklı Maktek Servisi

Bayraklı Maktek Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 562 5129

Adresi: Bayraklı / Merkez

Bayraklı Maktek Servisi Telefonu

Bayraklı Maktek Servisi Telefonu 0850 562 5129 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Bayraklı Maktek Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir. Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığında herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 12 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

İzmir Bayraklı merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İzmir Bayraklı Maktek Servisi olarak Bayraklı için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Beyaz eşya  denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair pek çok farklı tipte arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor. Silindir rulosu, Bayraklı kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili uzman ekiplerce kontrol edilmelidir. Bayraklı Maktek Servisi teknisyenlerimiz bu aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.


Banyolarda sık kullandığımız bir diğer cihaz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi çamaşır makine kapağı açılmama sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise teknik bir durum söz konusu olabilir, Bayraklı Maktek Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.  Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize gerekli bakım Bayraklı Maktek Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır. Fırınlarda ise yeterli ısıyı alamama, yemeğin geç pişmesi gibi şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Fırınınız yeterli derecede ısı sağlamıyor ise program ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Eğer ortada gaz ve elektrik ile ilgili bir sorun yok ise program yanlış seçilmiş olabilir. Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da Bayraklı Maktek Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Maktek Klima Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Kombi Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Beyaz Eşya Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Televizyon Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Buzdolabı Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Kurutma Makinesi Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Isı Pompası Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Buz Makinesi Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Su Sebili Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Endüstriyel Mutfak Tamir Servisi, Bayraklı Maktek Kombi Petek Temizleme Servisi, Bayraklı Maktek Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

Bayraklı Maktek Servisi