aliağa arçelik servisi

Aliağa Arçelik Servisi siz değerli tüketicilerimiz için gece geç saatlere kadar çalışmaktadır. Bozulan beyaz eşya, klima, kombi ve buzdolabı gibi sürekli olarak kullanıdığımız elektronik cihazların bakım ve onarım işlerini üstlenmektedir. Arçelik Servisi çalışanlarımız tam donanımlı servis araçlarımız ile aliağanın tüm semt ve mahallelerine hizmet vermektedir. Sizlerde cihazlarınızla alaklı problemler söz konusu olduğunda bizlere 0850 305 5259 numaralı irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilir, soru sorabilir, bilgi alabilir ve arızalı cihazlarınız için arıza kaydı bırakabilirsiniz. Firmamız siz değerli arçelik marka ürün kullanan tüketicilerimize yerinde hizmet, çözüm odaklı servis hizmeti vererek müşteri memnuniyeti kazanabilmektedir.

Teknik servis firmamız tarafından yapılan arızalar, parça değişimleri ve bakım işlemleri bir yıl süre ile garanti altına alınmaktadır. İzmir aliağa arçelik servisi firması tarafından onarım işleminin tamamlanmasının ardından siz değerli tüketicilerimize garanti formu veya teknik servis rapor fişi bırakılmaktadır. Bu form sayesinde bir yıl içinde beyaz eşyalarınızda aynı yerden oluşan arızalar firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Klima Bakımları, kombi bakımları, petek temizleme, buzdolabı kompresör değişimi, klima gaz basımı, çamaşır makinesi ısıtıcı değişimi gibi sıklıkla karşılaşabileceğiniz arızalarda çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aliağada oturuyorsunuz ve arçelik servisi elektrikli ev aletleri ile alakalı teknik problemler yaşadığınızda bizlerden destek alabilirsiniz, aklınıza takılan soru ve sorunlarınız burdan bizimle paylaşırsanız elimizden geldiğince teknik personellerimizle sizlerin soru ve sorunlara cevap vermek için bekliyor olacağız.

Ve son olarak eklemek gerekirse, aktif olarak kullandığımız klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, fırın, ocak, doğalgaz ürünlerimizin bakımlarını zamanında yaptırarak kullanmakta olduğumuz cihazlarımızın ömrünü uzatmak tamamen siz değerli tüketicilerimizin elindedir. Biz sizler için teknik servis konusunda elimizden ne geliyorsa fazlasını yapmak için burdayız, sizlerin memnuniyetiniz bizler için önemlidir. Memnun olan her müşteri bizler için artı bir müşteri daha getirir anlayışıyla sektörde kalıcı olmaya devam ediyor ve hergün beyaz eşya servisi branşında müşterilerimize yenilerini ekliyoruz.

Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski

Aliağa Arçelik Servisi