ALİAĞA KLİMA SERVİSİ 0541 428 7828

aliağa klima servisi

Aliağa Klima Servisi 0541 428 7828

Aliağa Klima Servisi Ülkemizde gün geçtikçe insanların klima kullanım oranları artmaktadır. Aliağa Klima Servisi  Geçmişte yıllarda sadece yaz aylarında serinlemek için tercih edilen ürünlerin gelişmesiyle birlikte kış aylarında da kullanım oranlarının arttığını söyleyebiliriz. Fakat her üründen, ürünlerin modellerinden aynı verimin alınamadığını da bilmek gerekiyor. Bu nedenle klima kullanırken dikkat edilmesi gerekenler detaylarından bahsedeceğiz. Bu bilgiler elinizdeki ürünün maksimum verim ile kullanılması açısından sizlere faydalı olacaktır. Bahsettiğimiz detaylara dikkat ediyor olmanıza rağmen beklentileriniz halen karşılanmıyorsa farklı bir noktada ( montaj, kurulum ) hata olması ihtimalini değerlendirmelisiniz. Konu hakkında ise ihtiyaçlarınızı tarafımıza ulaşarak profesyonel ekibimiz aracılığı ile giderebilirsiniz.

Öncelikle klimalardan maksimum verim alabilmek adına ürünün doğru yere yerleştirilmiş olması gerekmektedir. Faydanın maksimum düzeyde, insan sağlığını riske atmadan sağlanabilmesi için ise üründen gelen soğuk hava akımının direkt olarak vücuda gelmeyecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. Sağlıklı bir sirkülasyon sağlanması ve klimanın insan sağlığını olumsuz etkilememesi için bulunulan ortamın belirli aralıklarla havalandırılması önemlidir. Kişi klimanın soğutma ünitesinden yeterli performans almak istiyorsa mümkün oldukça ortamda farklı elektrikli aletleri kullanmamaya dikkat etmelidir. Bu ürünlerin yayacağı ısı klimanın beklenen soğutmayı sağlaması için ihtiyacı olan enerjinin çok daha yükselmesine neden olacaktır. Klimaların nem alma özelliği bulunmaktadır. Nemli havalarda bu özelliklerinin kullanılması ortam için avantaj sağlayacaktır. İnsanların klima kullanırken yaptıkları en büyük hata ise üfleme hızının gereğinden yüksekte tutuluyor olmasıdır. Bu durum avantajlı gibi gözükse de pek çok dezavantajı bulunmaktadır.

Klima Kullanırken Yapılan Hatalar

Bilinçsiz klima kullanımı yapılması noktasında en çok karşılaşılanlardan birisi de klimanın doğru yere yerleştirilmemiş olmasıdır. Bu noktada kendilerini klima servisi olarak tanıtan oluşumların dahi ciddi hatalar yaptıklarını görmemiz nedeniyle son kullanıcıların hata yapıyor olmalarını artık neredeyse normal karşılıyoruz. Klimanın montaj yapılması gerektiği yerin seçimi elbette son kullanıcının beklentilerine uygun bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Fakat estetik görüntü önemli olduğu kadar ürünün çalıştırıldığında insan sağlığını tehlikeye atmadan, beklentilerin maksimum düzeyde minimum enerji sarfiyatı ile karşılanıyor olmasının da sağlanması gerekmektedir. Bu konuda tecrübelerimizden faydalanabilmek adına Aliağa Klima Servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 0541 428 7828 olan iletişim numaramızdan bizlere 7 / 24 aralıksız bir şekilde ulaşarak aklınıza takılanlar hakkında da fikrimizi alabilirsiniz.

Diğer il ilçelere klima servisi hizmeti veren firmalara buradan ulaşabilirsiniz.

Sonraki Servis Önceki Servis
Yorum Yok
Yorum Yap
comment url