Narlıdere Bosch Servisi


Bosch’un bünyesinde bulunan ve yenilik gösteren son teknoloji ürünlerin artışı ile teknik servislerin desteklerine ihtiyaç ve talep fazlasıyla artıyor. İzmir Narlıdere bölgesinde ikamet eden Bosch ailesi üyelerimize, Narlıdere Bosch Servisi ekibi olarak profesyonel hizmet sağlıyoruz.Bosch şirketinin temelleri, 1889 yılında Robert Bosch tarafından Stuttgart Almanya’da kurulan hassas makineler ve elektrik mühendisliği atölyesi ile birlikte atıldı. Bu sayede günümüz Bosch ev aletleri, insanların hayatını pratik hale getirerek büyük başarı elde eden bir marka haline geldi.

Bosch Teknik Servisi

Türkiye’de ve tüm dünyada, insanların ev aletlerine ve beyaz eşyalara ihtiyaçları olduğunda en çok tercih edilen markalardan biri olan Bosch, her şehirde açmış olduğu şubeleri ile Bosch ailesi üyelerini hizmetinden mahrum bırakmıyor. Bosch şirketi son teknoloji kalitedeki ürünlerine verdiği özveriyi kendi müşterilerine de aynı kaliteli hizmeti vererek müşteri memnuniyetine verdiği değeri bir kez daha gösteriyor. Teknik servis desteğinden faydalanmak isteyen bir müşteri, kendi bölgesine en yakın olan teknik servis şubesinin çağrı merkezine bağlanarak ulaşabilir ve sorunlarına çözüm bulabilir. Bir teknik servis uzmanının görevi, müşterinin ürününün donanımını ve sistemini tamamen biliyor olup, cihaza en uygun çözüm yöntemini uygulaması veya müşteriye yönlendirme sağlayarak sorunu gidermesidir.

Narlıdere Bosch Teknik Servisi

Satın olmuş olduğunuz Bosch ürünlerinizle ilgili bir sorununuz olduğunda Narlıdere Bosch Servisi şubesi sizi yalnız bırakmıyor! Sahibi olduğunuz ürünlerinizi güvenle bölgenize en yakın teknik servis şubesine bırakıp hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın teknik destek ekibinin çağrı merkezine ulaşım sağlamak olacaktır. Çağrı merkezi tarafından yapılan yönlendirmeye göre kaliteli bir hizmet alabilir ve ürünlerinizde verimli sonuçlar alırsınız. Hayatınızı pratik hale getiren ürünleriniz Narlıdere Bosch teknik destek ekibinin profesyonel hizmeti ile birlikte kusursuz olarak çalışıp ev işlerinizi kolaylaştırmak konusunda size yardımcı olmaya devam edecek. Eğer siz de İzmir Narlıdere bölgesinde ikamet ediyorsanız, sorun ve şikayetlerinizi şubelerimizden biri olan Narlıdere Bosch teknik servisi ekibine çağrı merkezimizden ulaşarak rahatlıkla iletebilir destek talebinde bulunabilirsiniz.

Servis Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski
buca vestel servisi çeşme bosch servisi gaziemir arçelik servisi karabağlar ariston servisi menemen klima servisi torbalı eca servisi karşıyaka vaillant servisi televizyon servisi buca tv servisi arçelik servisi beko servisi bosch servisi vestel servisi ariston servisi vaillant servisi viessmann servisi demirdöküm servisi eca servisi ferroli servisi samsung servisi

Narlıdere Bosch Servisi